KONST / Litografier / Litografier 12086357
nr 1208 6357
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografier, 3 st, "ur nästa Katrineholm". Signerade, ej numrerade. Motivet: 40x60, lösa blad
Utrop:
500 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 20:36:14
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas